Erkan Hoyman

İ.T.Ü. Uçak Müh.
Yazılım Uzmanı - Eğitmen
MCP, MCAD, MCSD.Net
 üyelik işlemleri     
 Tel : 532 166 32 95

İstediğiniz Ürün Kutusuna Tıklayarak Ayrıntılı Bilgiye Ulaşabilirsiniz.

     MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ YÖNETİMİ (CRM)

CRM (Customer Relationship Management), yani Müşteri İlişkileri Yönetimi, günümüzün en çok üzerinde durulan konularından biri olmuştur. Bunun en önemli sebebi tüketicinin teknolojiyi kullanarak, hem ürün çeşitliliğine, hem her türlü rekabet ortamına, hem de uygun fiyata hızlı ve kolaylıkla ulaşabilmesidir. Bu nedenle müşterilerin takibi; beğenilerinin ve ihtiyaçlarının seyri, mağdur edilmemesi, ilişkinin çok uzun vadelere kaydırılması başlıca hedef haline gelmelidir.
Bankaların mümkün olduğunca uzun vadeli taksit seçeneklerini özendirmesi de bu yüzdendir.

dersaneCRM yazılımımız; dersanelerimiz için gerek kayıt öncesi gerekse kayıt sonrası, bankaların Call Center sistemlerinin çalışma mantığında, aday ve öğrencilerin yoğun bir takibini mümkün kılmakta, bu sayede dersanelerimizin hem öğrenci kayıt sayıları hızla artmaya başlamakta, hem tahsilat oranları hem de eğitim kaliteleri yükselmektedir.

müşteriCRM yazılımımız ise; KOBİ'ler için, Müşteri Aday ve Mevcut Müşterilerinin yoğun bir takibini mümkün kılmakta, bu sayede pazarlamada daha geniş bir müşteri portföyü oluşturulurken, satışta da hacim hızla artmaktadır.

   CRM Nedir? Detaylı bilgi için Microsoft Türkiye sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İsteklerinizi bize iletin, sizi arayalım...
Ad Soyad  
Firma Adı  
Görev
Telefon  
e-Mail  
Mesaj  

Ana Sayfa   Web Uygulamaları   dershane CRM   Ön Muhasebe   Üretim MRP   Hakkımızda   İletişim Bilgileri  

www.erkanhoyman.net