Erkan Hoyman

İ.T.Ü. Uçak Müh.
Yazılım Uzmanı - Eğitmen
MCP, MCAD, MCSD.Net
 üyelik işlemleri     
 Tel : 532 166 32 95
ÜRETİM - ÖN MUHASEBE ENTEGRASYON

    Ön Muhasebe paketimizle tamamen entegre çalışan Üretim - MRP ve Üretim - ERP yazılım paketlerimiz, firmanız için eksiksiz bir otomasyon sağlıyor. Başka hiçbir yazılım yada araca gerek duymadan tüm işlemlerinizi yürütebilir, maliyet ve performans analizlerinizi yapabilirsiniz.

    Stoğunuza, müşteri carinize, günlük kasa işlemleri, sipariş ve faturalarınıza, çek ve senetlerden personel takibine, tüm işlemlerinizi ön muhasebe paketimizle yürütürken, bu yazılıma tamamen entegre olarak Bekleyen Siparişlerinizden Üretim Talep Formları hazırlayın, Üretim Talep Formlarından İş Emirleri hazırlansın, İş Emirleri üzerinde Hammadde Maliyet Analizleri yapın, Kesim Listeleri oluşturun, Üretimi Gerçekleştirin.

E-Mail: Detaylı Bilgi ve Görüntüler İçin Tıklayınız...  TEL : 532 166 32 95 - 542 581 36 34

    Üretim sırasında kullanılan tüm hammaddeler, reçetelere bağlı olarak Hammadde Stoğunuzdan düşsün. Üretilen ürünler otomatik olarak depolar arası transfer edilerek stoklarınıza işlensin. Üretime giren İş Emirleri tamamlandığında Pasif konuma geçsin, sorgulamalardan çıksın.

    Reçetelerinizin maliyetlerini rahatlıkla takip edebilir, bu maliyetlere masraf ve firelerinizi ilave edebilirsiniz. Elinizde bulunan hammaddeleri gruplandırarak miktar ve maliyetlerini her an sorgulayabilirsiniz.

    Satış, Muhasebe ve Kargo - Paketleme departmanlarıyla, Üretim departmanınızın tam bir işbirliği içerisinde çalışmasını sağlayabilirsiniz. Müşterilerinizin istediği siparişlerden tek tuşla Üretim Talep Formlarınızı oluşturabilirsiniz. Üretim departmanı bu talepleri dikkate alarak yine tek bir tuşla İş Emirlerini ister firma bazlı isterse ürün bazlı oluşturabilir. Üretime girmeden önce Hammadde Analizi yaparak gerekli malzemenin hammadde deposunda olup olmadığını kontrol edebilir, eksiklikler varsa bunların miktarsal ve parasal değerlerini tespit edebilir. Kesim Listelerini oluşturabilir, toplu olarak veya kademe kademe üretim gerçekleştirebilirsiniz.

    Medikal, Ortopedi ve Tekstil sektörlerinde yıllardır denenen programlarımız, web ve mobile ortamlarıyla da entegre olarak çalışabilme özelliğine sahiptir. BayiNet projemizle müşterilerinizin siparişlerini internet ortamından girmelerini sağlayabilirsiniz. İsterseniz PDA destekli mobile projemizle de satış ortamlarınızda cep bilgisayarlarını, akıllı telefonları kullanabilirsiniz.

    Yazılımlarımız SQL Veritabanı destekli ve .NET ortamında hazırlandığı için gerek Windows, gerek Web (internet), gerekse Mobile ortamlarıyla entegre olabilmektedir. Tamamen .Net Framework ve Visual Studio .Net ortamında, C#, ASP.Net, XML Web Servisler ve Mobile Projeler kullanılarak platform bağımsız uygulamalar oluşturulabilmektedir.


Ana Sayfa   Web Uygulamaları   dershane CRM   Ön Muhasebe   Üretim MRP   Hakkımızda   İletişim Bilgileri  

www.erkanhoyman.net