Erkan Hoyman

İ.T.Ü. Uçak Müh.
Yazılım Uzmanı - Eğitmen
MCP, MCAD, MCSD.Net
 üyelik işlemleri     
 Tel : 532 166 32 95
WEB SAYFASI,e-TİCARET,e-OKUL,BayiNet

    Internet (Web) ile ilgili her türlü ihtiyaçlarınıza en hızlı ve en uygun şartlarda çözümler...

    İsterseniz firmanıza resimlerle, flash animasyonlarla desteklenen statik web sayfaları, isterseniz tamamen flash ortamında hazırlanan sesli, animasyonlu, videolu web siteleri. Birlikte nasıl olacağına karar verelim, firmanızın kapısını en kısa sürede dünyaya açalım.

    Eğer bir Eğitim Kurumuysanız, Milli Eğitim Bakanlığı'nın e-okul Veli Bilgilendirme Sayfası'nın bir benzerini hazırlayalım, öğrencileriniz, velileriniz gerekli her türlü bilgiye (öğrencinin devamsızlığı, sınav sonuçları, ödeme bilgileri vb.) internet olan her yerden rahatlıkla ulaşabilsin.

    Eğer bayileri olan bir firmaysanız, BayiNet ile tüm bayilerinizle aranıza bir köprü kurup onları size bağlayalım. Tüm cari ekstrelerini (borç, alacak, bakiye, ödeme kayıtları), istenilen tarihler arasındaki sipariş ve faturalarının detaylı raporlarını, siparişlerinin güncel durumlarını (işleme alınmış mı?, üretime girmiş mi?, kargoya verilmiş mi? teslim tarihleri? ) bir tıkla internet üzerinden kolayca öğrenebilsinler. Siparişlerini BayiNet üzerinden girsinler, faks telefon trafiğiniz azalsın. Ayrıca internet üzerinden girilen siparişler doğrudan Üretim Talep Formlarına dönüşsün, kolaylıkla üretime girsin. Çalışanlarınız tekrar tekrar bu bilgileri girmek, okunamayan fakslarla uğraşmak zorunda kalmasın. Özel güvenlik şifreleriyle her bayi sadece kendi sayfasına erişebilsin, siparişlerini kendi özel fiyatlarıyla (eğer varsa) girebilsinler.

    İnternet üzerinden satış yapmak isterseniz, sizin için hemen kullanımı çok kolay, güvenlik sertifikası olan bir e-ticaret sitesi hazırlayalım. Hem havaleyle, hem de Kredi Kartıyla satış yapılabilsin. Üyelik sistemi olsun, müşterilerinizin fatura bilgilerini, alışveriş sepeti detaylarını kolaylıkla inceleme imkanınız olsun. İstediğiniz tarihlerde müşterilerinize tanıtım mailleri atabilsin. Çok satılan ürünlerinizi, kampanyalarınızı, indirimli ürünleri takip edebilsin. Bütün bunları, internet ortamının en güvenilir, en çok tercih edilen alışveriş sitelerinden biri olan www.ekonomikmedikal.com da olduğu gibi en kısa sürede sizin için de hazırlayalım.

    Her türlü web sayfası, statik site, dinamik site, flash animasyon, e-okul, e-ticaret, BayiNet gibi web (internet) isteklerinizi, Microsoft'un en yüksek teknoloji noktasında, .Net Framework çatısında, Sql Server veritabanı üzerinde, C# .Net, ASP. Net, XML ve XML Web Servisleri, Java Script, Ajax, SilverLight kullanarak, Microsoft uzmanlığının en önemli göstergesi olan MCSD. Net (Solution Developer) ünvanı ve yılların tecrübesiyle en kısa sürede gerçekleştirelim.


Ana Sayfa   Web Uygulamaları   dershane CRM   Ön Muhasebe   Üretim MRP   Hakkımızda   İletişim Bilgileri  

www.erkanhoyman.net